تبلیغات

اعتماد کاربران

بستن
*
*
پاسخ دهید: 7 + 7

تبلیغات متنی

پیکس گرافی

ترسناک ترین و متفاوت ترین بازی ماجراجویی ایرانی را تجربه کنید ! 

 

غیر قابل تصور یک بازی متفاوت ماجراجویی کاملا ایرانی ست که توسط تیم بازی سازی devlog در پنج ماه ساخته شده است. با توجه به سیستم تصمیم گیری بازی، شما میتوانید این بازی را با چندین روش کاملا متفاوت به اتمام برسانید. به طور کلی 3 پایان سینماتیک و کاملا متفاوت برای بازی در نظر گرفته شده است.

 

 در "غیر قابل تصور" زندگی "کوروش راد" را کنترل میکنید. کوروش سال هاست که نویسندگی میکند و به دلیل فشارهای کاری به بیماری "روان پریشی" دچار شده و کابوس های وحشتناکی میبیند. به دلیل حال افسرده ی کوروش، همسرش تینا او را تنها میگذارد و قادر به ادامه ی زندگی با یک شخص روان پریش نیست! 

 

 اتفاق های غیر قابل تصوری برای کوروش رخ میدهد و این شمایید که باید با تصمیم گیری هایی که بر روی بازی اثر میگذارند، روند داستانی و گیم پلی بازی را کنترل کنید. آیا کوروش به زندگی شخصی اش با تینا باز میگردد یا ترجیح میدهد تنها زندگی کند ؟ آیا کوروش موفق به مبارزه با بیماری روان پریشی خواهد شد یا نمیتواند این بیماری را ریشه کن کند ؟ آیا کوروش که عاشق شغل نویسندگی خودش هست بخاطر بیماری این شغل را کنار میگذارد یا با آن دست و پنجه نرم میکند ؟ و ده ها سوال دیگر که قسمت اول "غیر قابل تصور" مقدمه ای برای بیان آن ها خواهد بود و نتیجه ی داستان و حتی روند بازی کاملا وابسته به تصمیم گیری های شما در بازی می باشد، بنابراین به تصمیم گیری های خودتان در بازی دقت کنید.

 

ویژه گی های بازی:

– تصمیم گیری هایی که بر روی داستان و روند بازی تاثیر میگذارند

– داستان جذاب

– کیفیت گرافیکی بالا در کنار اجرای روان

– دوربین سینماتیک

و … 

 

 

download دانلود بازی ترسناک غیر قابل تصور (قسمت اول)  دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی ترسناک غیر قابل تصور (قسمت اول)حجم: 78 مگابایت

 

 

دانلود بازی ترسناک غیر قابل تصور (قسمت اول)  دانلود بازی ترسناک غیر قابل تصور (قسمت اول)

 

  • 7,764 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 16 =

تبلیغاتتبلیغات
❤️ به کانال دانلود آزاد بپیوندید ❤️