تبلیغات

اعتماد کاربران

بستن
*
*
پاسخ دهید: 10 + 5

تبلیغات متنی

پیکس گرافی

نکاتی در مورد خرید پوشک بچه و عوامل حساسیت زا

یکی از مهم ترین دغدغه های پدران و مادران، به خصوص پدران و مادران جوان، خرید پوشک بچه می باشد. پوشک بچه به دلیل در تماس مستقیم بودن با بدن کودک باید با دقت و حساسیت بیشتری انتخاب شود. استفاده از یک پوشک غیر استاندارد علاوه بر بروز مشکلات فراوان ممکن است باعث ایجاد حساسیت های شدید و بروز ناهنجاری های عدیده ای می شود.

در خرید پوشک باید این این نکات توجه داشت:

1- خرید پوشک بچه که امکان جابه جایی هوا در آن وجود داشته باشد: یکی از مهمترین مسائل در خرید پوشک این است که نباید مانع عبور آزاد هوا شود. این مسئله به این دلیل مهم است که جلوگیری از عبور آزاد هوا می تواند باعث عرق کردن پوست در آن ناحیه باعث سوختگی و ایجاد التهاب در اثر گرمای ایجاد شده می شود.

2- فاقد مواد حساسیت زا باشد: در بعضی از کارگاه ها و یا کارخانه های پوشک های تولیدی به دلیل پایین آوردن هزینه تولید توسط آن مکان گاهاً از مواد با کیفیت پایین استفاده کرده که همین مسئله باعث بروز حساسیت در پوست و حتی در موارد شدیدتر باعث بروز بیماری های پوستی می شود.

3- بسته به شرایط جسمانی کودک: سعی کنید بسته به وزن و شرایط بدنی کودک از لحاظ پوست برای کودک خود خرید پوشک بچه انجام دهید که در هنگام استفاده کودک شما دچار مشکل نشود.

4- خرید از مکان های معتبر برای خرید: در مورد خرید زیاد در قید و بند برند و محصول به خصوص نباشید و بیشتر به دنبال کیفیت باشید تا عنوان یک محصول. سعی کنید از مکان هایی برای خرید استفاده کنید که دارای دارای اعتبار کافی باشند مثل داشتن مجوز یا نماد اعتماد که حداقل مطمئن باشید که از جایی پوشک را تهیه می کنید که مجوزهای قانونی برای فروش محصولات مورد نظر شما می باشند.

  • 626 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =

تبلیغاتتبلیغات
❤️ به کانال دانلود آزاد بپیوندید ❤️