تبلیغات

اعتماد کاربران

بستن
*
*
پاسخ دهید: 9 + 9

تبلیغات متنی

پیکس گرافی

اینبار دانلود برنامه شماره یاب تلگرام

با استفاده از این برنامه میتوانید شماره هایی که با آن ها در تلگرام ،وایبر،لاین،واست آپ و… ساخته شده است را پیدا کنید و تبلیغات خود را به آن ها فرستاده.

برنامه ای که پیش روی شماست آموزش تفکیک یا جداسازی شماره های فعال تلگرام از بانک شماره هاست ( البته این آموزش برای برنامه های مشابه مثل Line و Viber هم قابل اجراست )
اگر در مارکت های مختلف یا گوگل جستجو کنید مشاهده خواهید کرد که نرم افزارهای زیادی برای ارسال پیامک انبوه به برنامه هایی مانند تلگرام  وایبر لاین و … وجود دارد. که اغلب به همراه بانک شماره های ایرانسل و همراه اول به شما عرضه می شود.
اما متاسفانه این بانک شماره ها تفکیک شده نیستند یعنی به فرض مثال اگر ۱۵۰ شماره را به نرم افزار مربوطه بدهید تا پیام شما را به افرادی که در تلگرام هستند ارسال کند ممکن است از این ۱۵۰ شماره فقط ۵۰ شماره در تلگرام وجود داشته و ثبت شده باشند و شما هنگام ارسال ۱۰۰ دفعه با پیغام Telegram Out روبرو شوید به این معنا که این شماره در تلگرام اکانتی ندارد و یا ثبت نشده است این به این معناست که شما به اندازه ۱۰۰ شماره وقت و حجم اینترنت خود را تلف کرده اید. ( حالا همین مساله را اگر با ۱۰۰۰ شماره امتحان کنید مطمئنا به وخامت اوضاع پی خواهید برد)
پس بهتر است قبل از استفاده از این بانک شماره ها آن ها را تفکیک کنید و مطمئن شوید که اگر ۱۰۰ شماره به نرم افزار می دهید همه ۱۰۰ شماره در تلگرام و یا برنامه های مشابه ثبت شده اند.
شما با استفاده از این برنامه به صورت قدم به قدم و مرحله به مرحله همراه با ابزارهای لازم روشی را خواهید آموخت تا با استفاده از آن بتوانید شماره ها را برای برنامه تلگرام و … تفکیک کنید.
البته ما در این برنامه فقط تفکیک و جداسازی شماره ها را آموزش خواهیم داد و برای دریافت نرم افزارهای ارسال تبلیغات انبوه در تلگرام و … می توانید در گوگل یا مارکت های مختلف جستجو کنید.
در ضمن بانک شماره های ایرانسل و همراه اول نیز در این برنامه به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهد شد.

 

 

"به دستور کمیته فیلترینگ لینک دانلود برنامه حذف شد"

 

  • 10,714 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =

تبلیغاتتبلیغات
❤️ به کانال دانلود آزاد بپیوندید ❤️